Z kim współpracujemy?

Najlepsi
przyciągają
najlepszych!

Współdziałamy z najlepszymi w branży, a także tymi, którzy szukają efektywnego sposobu na podniesienie swojej pozycji na rynku. Współpraca jest sprawą kluczową w kwestii osiągnięcia sukcesów. Podejmowane przez nas kooperacje, prowadzimy w sposób satysfakcjonujący obie strony.

PRZEGLĄDAJ MARKI,
DLA KTÓRYCH PRACOWALIŚMY

Zapoznaj się z historiami firm, którym już pomogliśmy.

Wybraliśmy kilku z naszych klientów z różnych branż i opisaliśmy jakie było nasze zadanie, jakie napotkaliśmy problemy, jak je rozwiązaliśmy i jakie uzyskaliśmy efekty. Dlaczego klient zdecydował się na naszą firmę?
Jakie indywidualne życzenia i specjalne wymagania udało się spełnić?

Dla nas najważniejsza jest konkretna współpraca z Tobą dlatego poznaj nasze najnowsze zrealizowane kampanie i dołącz do grona partnerów Daxen IT!

NASI PARTNERZY SĄ:

Bezpośredni

Bezpośredni

Konkretne zobrazowanie oczekiwań daje możliwość szybszych działań. Jeśli wskażesz nam dokładnie czego oczekujesz, bez problemu zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie

Komunikatywni

Komunikatywni

skuteczna komunikacja otwiera drogę do efektywnej realizacji. Jeśli potrafimy się odpowiednio i co najważniejsze skutecznie porozumiewać to tak naprawdę nasza współpraca jest na prostej drodze do sukcesu

Odpowiedzialni

Odpowiedzialni

sukcesywnie dążysz do określonego celu i oczekujesz tego od innych. Jeśli wymagasz od siebie, wymagaj też od innych. I to od samego początku. Pokazuj im swoje działania, a wtedy wszyscy będą brali z Ciebie przykład.

Zorganizowani

Zorganizowani

stopniowe wdrażanie projektów gwarantuje sukces. Realizowanie pomysłów krok po kroku jest bardziej efektywne, aniżeli działania na ostatnią chwilę. Dlatego chcemy, by nasza współpraca przebiegała płynnie i systematycznie.

Decyzyjni

Decyzyjni

szybkie i pewne decyzje są kluczem do sukcesu. Czasami właśnie pierwsza decyzja jest tą prawidłową, więc nie zawsze warto zastanawiać się nad innymi rozwiązaniami.

Konkretni

Konkretni

zorientowanie na cel i jego realizacja jest dla nas najważniejsze. Dlatego też od naszych partnerów biznesowych oczekujemy konkretnych decyzji i działań. Maksymalnie usprawni to działanie obu stron.

Pewni siebie

Pewni siebie

jeśli wiesz, czego chcesz, rozwiązanie przyjdzie łatwiej i szybciej. dlatego podejmowanie decyzji powinno odbywać się pewnie i świadomie. Nic tak nie pobudza do działania, jak nastawienie na osiągnięcie sukcesu.

Zorientowani na sukces

Zorientowani na sukces

nastawienie na osiąganie sukcesów pobudza do działania i motywuje. Dlatego cel jest kluczowym elementem naszej współpracy.

PODOBA CI SIĘ TO CO WIDZISZ?

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford

Kontakt

Daxen IT sp. z o.o. sp.k.
al. Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów
Tel: +48 695 720 656

Jesteśmy członkiem


Dowiedz się co nowego u nas!
Odwiedź nasze social media

Newsletter

Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco!

Ⓒ Daxen IT Made in Poland