Outsourcing usług

OUTSOURCING USŁUG
DLA BRANŻY IT

Na marketing oraz sprzedaż produktu składa się szereg działań. Outsourcing usług w zakresie copywritingu, wizualizacji treści, sprzedaży, organizacji eventów, umawiania spotkań i innych usług, które oferujemy, jest w 100% satysfakcjonujący. Oferujemy telemarketing na najwyższym poziomie kompetencji. Jako fachowcy w dostarczaniu rozwiązań przeprowadzimy szkolenia dla Twojego zespołu.

Telemarketing

Posiadamy umiejętność precyzyjnego docierania z informacją do szerokiego grona odbiorców. Nasz zespół specjalistów z działu Call Center poza umiejętnościami komunikacyjnymi oraz znajomością branży posiada również duże doświadczenie. Zajmujemy się wyspecjalizowanymi kampaniami telemarketingowymi, skierowanymi do odbiorców rozwiązań IT.

Umawianie Spotkań

Bezpośredni kontakt z klientem jest bardzo ważny w związku z chęcią nawiązania długofalowych relacji. Mając na uwadze Twój czas, to właśnie my, z wyselekcjonowanej bazy potencjalnych klientów, wybierzemy dla Ciebie tylko takich, którzy są gotowi do zakupu Twojego produktu. Co więcej, cała organizacja spotkania leży po naszej stronie.

Sprzedaż produktów i usług

W momencie, gdy pojawisz się u nas ze swoim produktem bądź usługą, my od razu jesteśmy w stanie stworzyć plan działania. Dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom posiadającym wyspecjalizowane techniki sprzedaży przedstawiamy ofertę w taki sposób, że klient długo się nie zastanawia i mówi „tak”.

Organizacja Wydarzeń

Chcesz przeprowadzić szkolenie na konkretnej grupie docelowej. Jednak ciągle brakuje Ci czasu, aby to wszystko zorganizować. Od tego jesteśmy my. Wystarczy, że określisz swoje preferencje co do uczestników szkolenia oraz preferowane miejsce. My zajmiemy się całą organizacją, a Tobie pozostaje tylko stawienie się na miejscu i przekazanie swojej wiedzy.

Wizualizacja Treści

Nasza agencja kreatywna stworzy dla Ciebie obraz, który już jest w Twojej wyobraźni. Stworzy nawet to, czego nie jesteś w stanie sobie wyobrazić. Nasza wizualizacja zawsze pokazuje treść w sposób atrakcyjny i usystematyzowany a co za tym idzie – całość przekazu pobudzi wyobraźnię i kreatywność odbiorców.

Copywriting

Prezentacja firmy pod względem formy i treści jest istotna dla jej działalności na rynku. Odpowiednia treść dostarczona odpowiedniej grupie odbiorczej podnosi pozycję na rynku. Nasz profesjonalny zespół stworzy dla Ciebie odpowiedni tekst, który Twoi odbiorcy zapamiętają na długo.

Marketing Automation

Automatyzacja, którą my się zajmujemy jest rozwiązaniem, które oszczędzi Twój czas. W Twoim imieniu będziemy na bieżąco kontaktować się z Twoimi klientami i wysyłać do nich nie tylko spersonalizowane wiadomości, ale w odpowiednim momencie również spersonalizowane oferty.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford

Kontakt

Daxen IT sp. z o.o. sp.k.
al. Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów
Tel: +48 695 720 656

Jesteśmy członkiem


Dowiedz się co nowego u nas!
Odwiedź nasze social media

Newsletter

Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco!

Ⓒ Daxen IT Made in Poland