Leady i bazy

GENEROWANIE LEADÓW
DLA BRANŻY IT

Zajmujemy się pozyskaniem kontaktów, które odpowiednio przygotowane dostarczamy na czas. Pracujemy efektywnie, aby pozyskać tylko wartościowe i precyzyjne informacje. Nasi specjaliści w zakresie komunikacji skutecznie i precyzyjnie docierają do osób decyzyjnych w przedsiębiorstwach. Na zlecenie opiekujemy się Leadami wygenerowanymi, jak i tymi przekazanymi nam przez klientów.

Generowanie Leadów

Mając na uwadze to, że precyzyjny kontakt jest dla nas wartością nadrzędną, to właśnie nasz zespół potrafi trafnie dotrzeć do klienta. Dostarczymy tylko takie leady, które są przez nas dokładnie sprowadzone pod względem zarówno Twoich potrzeb, jak i preferencji. Damy Ci tyle leadów, ile potrzebujesz.

Hodowanie Leadów

Już od pierwszych chwil leada w naszej bazie otaczamy go kompleksową i długotrwałą opieką. Jako specjaliści posiadający odpowiednie kwalifikacje, jak i narzędzia, zajmujemy się leadami w sposób, który całkowicie spełni Twoje oczekiwania. Leady tylko pod naszą opieką przeistoczą się w klientów, których Ty oczekujesz.

Bazy Danych

Jako zespół specjalistów pozyskamy dla Ciebie odpowiednią i co najważniejsze – aktualną bazę danych. Wszystkie rekordy będą rzetelnie sprawdzone pod względem poprawności i realności. Co więcej, według Twoich oczekiwań jesteśmy w stanie uaktualnić Twoją bazę danych o więcej kontaktów, których potrzebujesz.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford

Kontakt

Daxen IT sp. z o.o. sp.k.
al. Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów
Tel: +48 695 720 656

Jesteśmy członkiem


Dowiedz się co nowego u nas!
Odwiedź nasze social media

Newsletter

Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco!

Ⓒ Daxen IT Made in Poland