Pobierz portfolio

Wszystko i więcej
w zależności od
Twoich potrzeb!

Pobierz portfolio wykonanych przez nas kampanii. 

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać plik na swój adres email.  

Pobierz Portfolio

Zgoda marketingowa

3 + 15 =

Generowanie

precyzyjnych kontaktów handlowych

Promocja

Twoich rozwiązań informatycznych

Rozpoznanie

rynku i zdobywanie kluczowych informacji o Twojej konkurencji

Budowanie

świadomości wśród osób decyzyjnych odnośnie potencjału Twojej firmy

Wszystkie działania, jakie podejmujemy, oparte są na wnikliwej analizie Twoich oczekiwań. Do każdej kampanii projektujemy indywidualne schematy, na których opieramy realizację. Większość naszych kampanii to złożony z wielu puzzli proces docierania, komunikowania się z grupą docelową. Nasi kontrahenci otrzymują najwyższą jakość, z którą chętnie się identyfikują.

Leady i Bazy

Zajmujemy się pozyskaniem kontaktów, które odpowiednio przygotowane dostarczamy na czas. Pracujemy efektywnie, aby pozyskać tylko wartościowe i precyzyjne informacje. Nasi specjaliści w zakresie komunikacji skutecznie i precyzyjnie docierają do osób decyzyjnych w przedsiębiorstwach. Na zlecenie opiekujemy się Leadami wygenerowanymi, jak i tymi przekazanymi nam przez klientów.

Outsourcing usług dla branży IT

Na marketing oraz sprzedaż produktu składa się szereg działań. Outsourcing usług w zakresie copywritingu, wizualizacji treści, sprzedaży, organizacji eventów, umawiania spotkań i innych usług, które oferujemy, jest w 100% satysfakcjonujący. Oferujemy telemarketing na najwyższym poziomie kompetencji. Jako fachowcy w dostarczaniu rozwiązań przeprowadzimy szkolenia dla Twojego zespołu.

Badania i analizy dla branży IT

Odpowiednie poznanie rynku i klientów pozwala nam wdrożyć adekwatne działania marketingowe. Wszelkie badania wykonujemy nie tylko na zlecenie naszych kontrahentów, ale również na własne potrzeby. Stosujemy tylko sprawdzoną i celną metodologię dopasowaną do konkretnego zlecenia. Raporty pozyskane z zebranych informacji udostępniamy do dyspozycji naszym zleceniodawcom.

PODOBA CI SIĘ TO CO WIDZISZ?

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford

Kontakt

Daxen IT sp. z o.o. sp.k.
al. Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów
Tel: +48 695 720 656

Jesteśmy członkiem


Dowiedz się co nowego u nas!
Odwiedź nasze social media

Newsletter

Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco!

Ⓒ Daxen IT Made in Poland