O NAS

Nasze rozwiązania są unikalne tak samo jak Twoje oczekiwania

Daxen IT to firma świadcząca usługi outsourcingowe dla dostawców systemów informatycznych i ich partnerów. Głównym obszarem naszej działalności jest realizowanie kampanii telemarketingowych, promocyjnych i sprzedażowych. Świadczymy szereg usług wzmacniających Twoją pozycję na rynku.

Jesteśmy firmą zbudowaną na solidnych fundamentach dzięki zespołowi złożonemu z profesjonalnych komunikatorów. Właśnie tak siebie nazywamy – komunikatorami. Poza fachową wiedzą, doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami, które również posiadamy, kluczowym elementem naszej pracy jest umiejętność komunikacji.

Dopasowujemy się do potrzeb klienta z uwzględnieniem wszelkich detali. Jesteśmy po to, aby dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania wspierające rozwój Twojej firmy.

DOSKONALI
KOMUNIKATORZY

Skuteczna komunikacja poza naszą profesją, jest również naszą pasją

KONSEKWENTNIE ZAANGAŻOWANI

Za każdym razem dajemy z siebie 100% identyfikując się z naszym klientem

ROZWIĄZUJEMY
PROBLEMY

Dzięki doświadczeniu i uporowi każde wyzwanie przekuwamy w sukces

WSPÓŁPRACUJEMY
Z NAJLEPSZYMI

Dajemy wartościowe wsparcie na najwyższym poziomie kompetencji

We generate opportunities for those
who boost our world

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy specjalistami z doświadczeniem i wizją przyszłości. Jako organizacja i każdy z osobna nieustannie podnosimy swoje kompetencje.
Nasze doświadczenie bazuje na współpracy z najlepszymi w branży IT, telekomunikacyjnej, wydawniczej, marketingowej i szkoleniowej. Dzięki temu mogliśmy stworzyć profesjonalną firmę w zakresie outsourcing for IT.
Swoje doświadczenie i ciągły rozwój pozostawiamy do Twojej dyspozycji, przez co gwarantujemy 100% satysfakcji oraz działania zgodne z kulturą Twojej organizacji.

EDUKUJEMY

Leadukacja została stworzona, by dzielić się wiedzą. Naszą specjalizacją jest komunikacja, sprzedaż i marketing. Tematyka ta jest bardzo obszerna i złożona, dlatego lekcje na blogu usystematyzowane zostały według stopnia trudności podejmowanych zagadnień. Prezentowane treści cechuje prostota przekazu, jasność i przejrzystość. Mr. Lead pełniący rolę edukatora i przewodnika po blogu, podpowiada, jak podnieść swoje umiejętności.
Nie pozostaje nic innego, jak tylko rozpocząć Leadukację.