BADANIA I ANALIZY DLA BRANŻY IT

Odpowiednie poznanie rynku i klientów pozwala nam wdrożyć adekwatne działania marketingowe. Wszelkie badania wykonujemy nie tylko na zlecenie naszych kontrahentów, ale również na własne potrzeby. Stosujemy tylko sprawdzoną i celną metodologię dopasowaną do konkretnego zlecenia. Raporty pozyskane z zebranych informacji udostępniamy do dyspozycji naszym zleceniodawcom.

Analizy Rynkowe

Przed wejściem na rynek z konkretnym produktem bądź usługą, trzeba go dokładnie poznać. Nasze szczegółowe analizy dadzą Ci gruntowny podgląd na obecną sytuację rynkową. Określimy dla Ciebie potencjał Twojego produktu, grupy docelowe oraz odpowiedni czas wejścia na rynek z nowością.

Badanie Potrzeb

Wprowadzenie odpowiednich metod badawczych w procesie poznania rynku jest dla nas sprawą najważniejszą. Sprawdzimy dla Ciebie aktualne potrzeby konkretnych grup docelowych, dzięki czemu będziesz wiedział z jakim produktem powinieneś wejść na rynek.

Badanie Satysfakcji

Posiadanie konkretnego produktu przez innych daje nam taką możliwość, że dzięki specjalistycznym metodom badawczym możemy sprawdzić poziom satysfakcji klienta. Dzięki analizom i raportom jesteśmy w stanie dostarczyć Ci konkretne dane, które pozwolą na precyzyjne dopasowanie Twojego produktu.