CO ROBIMY

Wszystko i więcej w zależności od Twoich potrzeb

Z naszą pomocą zrealizujesz kompleksowe kampanie promocyjne, marketingowe oraz budujące świadomość wśród klientów.
Najczęstszym celem takich kampanii jest:

  • generowanie precyzyjnych kontaktów handlowych
  • promocja Twoich rozwiązań informatycznych
  • rozpoznanie rynku
  • budowanie świadomości wśród osób decyzyjnych odnośnie potencjału Twojej firmy

Wszystkie działania, jakie podejmujemy, oparte są na wnikliwej analizie Twoich oczekiwań. Do każdej kampanii projektujemy indywidualne schematy, na których opieramy realizację. Większość naszych kampanii to złożony z wielu puzzli proces docierania, komunikowania się z grupą docelową. Nasi kontrahenci otrzymują najwyższą jakość, z którą chętnie się identyfikują.

LEADY I BAZY

Zajmujemy się pozyskaniem kontaktów, które odpowiednio przygotowane dostarczamy na czas. Pracujemy efektywnie, aby pozyskać tylko wartościowe i precyzyjne informacje. Nasi specjaliści w zakresie komunikacji skutecznie i precyzyjnie docierają do osób decyzyjnych w przedsiębiorstwach. Na zlecenie opiekujemy się Leadami wygenerowanymi, jak i tymi przekazanymi nam przez klientów.

OUTSOURCING USŁUG DLA BRANŻY IT

Na marketing oraz sprzedaż produktu składa się szereg działań. Outsourcing usług w zakresie copywritingu, wizualizacji treści, sprzedaży, organizacji eventów, umawiania spotkań i innych usług, które oferujemy, jest w 100% satysfakcjonujący. Oferujemy telemarketing na najwyższym poziomie kompetencji. Jako fachowcy w dostarczaniu rozwiązań przeprowadzimy szkolenia dla Twojego zespołu.

BADANIA I ANALIZY DLA BRANŻY IT

Odpowiednie poznanie rynku i klientów pozwala nam wdrożyć adekwatne działania marketingowe. Wszelkie badania wykonujemy nie tylko na zlecenie naszych kontrahentów, ale również na własne potrzeby. Stosujemy tylko sprawdzoną i celną metodologię dopasowaną do konkretnego zlecenia. Raporty pozyskane z zebranych informacji udostępniamy do dyspozycji naszym zleceniodawcom.